O nás

ARCH PRO – Filip Dobrík

A graphic designer, projectant based from  Slovakia, who loves to design, architecture,build, shoot & travel.

Grafický dizajnér, projektant so sídlom na Slovensku, ktorý miluje dizajn, architektúru, budovanie, natáčanie a cestovanie.
Hlavným zámerom spoločnosti je vypracovanie projektov rodinných domov, bytových domov, polyfunkčných objektov a iných stavieb. Projektujeme stavby rodinných domov, bytových domov, polyfunkčných objektov, urbanistické celky, interiéry a projektovanie záhrad. Spolupracujem s výtvarníkmi vo všetkých oblastiach umení, ktoré obohacujú architektúru.

 

Projekty

Ponúkame hlavne vypracovanie projektov rodinných domov na mieru -novostavby a rekonštrukcie a to vo všetkých projekčných stupňoch:

-štúdia / projekt pre územné konanie
-projekt pre stavebné povolenie
-realizačný projekt (zmena stavby pred dokončením)
-projekt skutkového vyhotovenia

 

Realizácia stavieb

Naša spoločnosť úzko spolupracuje s firmami firmami ktoré patria do CECHU STRECHÁROV čím zarucujeme že vykonaná práca je vykonaná profesionálne  a spĺňa najvyššie štandardy a prísne  podmienky slovenských aj európskych noriem.
V našom sídle na Liptove, ale aj okolitých krajoch spolupracujeme s firmou Strechy Dobrik s.r.o

Termovízne meranie

Ponúkame zhotovenie tomografických meraní s  vypracovaním oficálneho protokolu termovízneho merania  interiérov ako aj exteriérov rodinných domov, bytoviek a iných  a stavieb širšieho využitia. Ďalej termodiagnostiku v priemysle – prehrievanie motorov, elektrických rozvodov, lokalizácia tepelných strát a iné.
Teploty pod nulou sú ideálne na termovízne merania budov. Čím väčší je rozdiel medzi vonkajšou a vnútornou teplotou, tým lepšie sa dajú identifikovať miesta úniku tepla, vzniku tepelných mostov ako aj rosenia a vzniku rosného bodu.

Poradenstvo

Pokiaľ si neviete rady s výberom domu alebo pozemok, s kúpou jestvujúceho objektu, my vám pomôžeme, aby ste celoživotné úspory investovali rozumne. Ak chcete profesionálne posúdiť technický stav domu či bytu alebo potrebujete odbornú pomoc s novostavbou sme tu pre vás.  Nie každý pozemok je vhodný na výstavbu, nie každý dom je vhodný na rekonštrukciu. Poradíme pri osadení domu, návrhu riešenia vjazdu na pozemok, pri výbere dodávateľa a odborne posúdime cenové ponuky na jednotlivé stavebné časti. Vieme zabezpečiť pre Vašu stavbu odborníkov alebo remeselníkov z každej oblasti výstavby.